Irodai adminisztrátor kollégát keresünk

Eatrend Kft.
Bonyhád
2021. 11. 08.

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak.

Feladatok

  • az iroda gördülékeny működésének elősegítése, a hozzátartozó pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása,
  • étlapok küldése intzémények, partnerek részére,
  • létszámok rögzítése,
  • személyi anyagok összeállítása, begyűjtése,
  • számlázás,
  • riportok vezetése.

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi),
  • magas szintű számítógépes ismeret (word, excel, outlook),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • utazási hozzájárulás,
  • étkezéstérítés,
  • tanulási és előrelépési lehetősés,
  • kedvezményes alapanyag vásárlási lehetőség,
  • munkaudő vége minden hétköznap 15:00 óra.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott