A HERBAVIT Kft. bonyhádi telephelyére beszerzési munkatárs pozícióba angolul beszélő kollégát keres

HERBAVIT Kft.
Bonyhád
2019. 03. 28.

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás.

Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére Beszerzési munkatársat keres.

Feladatok

  • beszállító partnerekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • beszerzési folyamatok felügyelete, nyomon követése
  • megrendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • beszerzéssel kapcsolatos kimutatások, statisztikák készítése
  • készletgazdálkodás költséghatékonyságának biztosítása
  • együttműködés a kollegákkal

Elvárások

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • minimum középfokú végzettséggel,
  • felhasználói szintű, számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office)
  • logikus gondolkodás, kiváló együttműködési és problémamegoldó képesség jellemez
  • munkád precíz, megbízható
  • kiváló kommunikációs képességeid vannak
  • folyékonyan beszélsz angolul (bizonyítvány nem szükséges)
  • önállóan, magabiztosan végzed a rád bízott feladatokat
  • jó a megjelenésed

Előnyök

  • beszerzési területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • szakmai fejlődés oktatások keretében, melyek szakirányú képesítést biztosítanak
  • mobil telefon, év végi prémium

Munkavégzés helye: 7150 Bonyhád, Perczel Mór u. 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!

Önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen is leadhatod irodánkban: 7150 Bonyhád, Perczel Mór u. 84/B.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!