Szakács/diétás szakács munkatársat keresünk

Eatrend Kft.
Bonyhád
2021. 11. 08.

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak.

Feladatok

  • Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
  • A konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése
  • A meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség

Előnyök

  • Diétás szakács végzettség
  • Közétkeztetésben szerzett tapasztalat
  • Menüztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • Kedvezményes alapanyag vásárlási lehetőség
  • Munkaruha biztosítása

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott