Belső értékesítői pozícióban álláslehetőség Herbavit Kft.-nél

HERBAVIT Kft.
Bonyhád
2021. 01. 25.

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐI pozícióba munkatársat keres.

Feladatok

  • az ügyfélszolgálati irodánkba érkező ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása személyesen, telefonon vagy e-mailes megkeresések alkalmával
  • beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • műszaki tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban, értékesítés, árajánlat készítés
  • megrendelések teljes körű kezelése vállalatirányítási rendszerben, az ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • közreműködés a piacon megjelenő új termékek bevezetésében, ügyfelek általános tájékoztatása
  • ügyfél elégedettség növelése, felmerülő problémák gyors megoldásában való segítségnyújtás
  • szoros együttműködés a kollegákkal (raktár, pénzügy)

Elvárások

  • legalább középfokú, elsősorban faipari végzettség
  • 1-3 év hasonló, értékesítési, ügyfélkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás az ügyfelekhez
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyök

  • építéstechnikusi végzettség
  • angol vagy német nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • azonnali munkakezdés, barátságos, támogató közösség
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • munkaidő H-Cs: 08:00-17:00, pénteken 08:00-15:00
  • mobil telefon, év végi prémium
  • munkába járás költségtámogatása

Munkavégzés helye: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől! Önéletrajzodat várjuk a jelentkezés gombra kattintva vagy személyesen is leadhatod bonyhádi irodánkba.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!