Raktárosi munkakörbe kollégát keresünk a Herbavit Kft. bonyhádi telephelyére

HERBAVIT Kft.
Bonyhád
2021. 01. 22.

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére RAKTÁROS pozícióba munkatársat keres.

Feladatok

  • áru átvétele és kiadása az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően,
  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • áruk megrendelés szerinti kigyűjtése, csomagolása, szállítmányozásra előkészítése
  • együttműködés a kollegákkal

Elvárások

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • van számítógépes ismerete (MS Office)
  • gyors, precíz, megbízható
  • terhelhető, önállóan, magabiztosan végzi munkáját
  • önmagára, környezetére és munkájára igényes
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik.

Előnyök

  • raktárosi munkakörben és kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • családias környezet

Munkavégzés helye: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!

Önéletrajzodat várjuk a jelentkezés gombra kattintva vagy személyesen is leadhatod bonyhádi irodánkba: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!