Gyártás, termelés

A Herbavit Kft. bonyhádi irodájába műszaki előkészítő - értékesítő pozícióba munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
2019. 07. 02. 10:07

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére, belső ügyfélszolgálati irodájába műszaki előkészítő - értékesítői pozícióba keresi lelkes kollegáját.

Feladatok:

  • beszállító partnerekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése
  • műszaki tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban: beltéri dekor ajtók, garázskapuk, technikai ajtók, árnyékolástechnika (belső és külső árnyékolók - napellenzők, redőny, reluxa, zsaluzia, sávroló, stb.), szúnyogháló, kerti teraszárnyékolók
  • lakossági és project megrendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • közreműködés a piacon megjelenő új termékek bevezetésében
  • ügyfél elégedettség növelése
  • együttműködés a kollegákkal

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office), logikus gondolkodás,
  • kiváló együttműködési és problémamegoldó képesség
  • precízitás, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • jó megjelenés

Előnyök:

  • Hasonló területen való munkavégzés
  • Építőipari ismeretek
  • Nyílászárókkal kapcsolatos tájékozottság
  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • szakmai fejlődés oktatások keretében, melyek szakirányú képesítést biztosítanak
  • mobil telefon, év végi prémium

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!

Önéletrajzodat várjuk a JELENTKEZEM gombra kattintva vagy személyesen is leadhatod bonyhádi irodánkban: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése