Raktározás, logisztika

Bonyhádi telephelyünkre raktáros munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
2019. 05. 15. 10:37

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás.

Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére RAKTÁROS pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

Ellátandó feladatok:

  • áru átvétele és kiadása az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően,
  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • áruk megrendelés szerinti kigyűjtése, csomagolása, szállítmányozásra előkészítése
  • együttműködés a kollegákkal

Elvárások:

Az ideális jelölt:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • van számítógépes ismerete (MS Office)
  • gyors, precíz, megbízható
  • terhelhető, önállóan, magabiztosan végzi munkáját
  • önmagára, környezetére és munkájára igényes
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik.

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárosi munkakörben és kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Amit neked kínálunk:

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • év végi prémium
  • családias környezet

Munkavégzés helye: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!

Önéletrajzodat várjuk a jelentkezem gombra kattintva vagy személyesen is leadhatod bonyhádi irodánkba: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése