Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélszolgálati vezető munkatársnak álláslehetőség bonyhádi és tamási irodánkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
2018. 04. 16. 11:23

Bonyhádi és tamási irodánkba ügyfélszolgálati vezető munkatársat keresünk.

Feladatok:
• meglévő ügyfelek kiszolgálása
• ügyfelek problémáinak kezelése, megoldása
• meglévő és új ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokról, érdeklődés felkeltése
• kimenő hívások indítása, meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolat felvétel, időpont egyeztetés
• ügyfélkapcsolat elmélyítése keresztértékesítés által

Elvárások:
• Minimum érettségi, diploma előnyt jelent
• Magas szintű MS office ismeretek
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• fiatal, dinamikus csapat
• családias, motiváló környezet
• részvétel a folyamatok kialakításában
• hétfőtől péntekig történő munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal a cc.tolna1@gmail.com e-mail címen!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése