Szakmunka

Bonyhádon csatornahálózati karbantartó munkakörben álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
2017. 06. 29. 11:00

Mezőföldvíz Kft. pályázatot hirdet „csatornahálózati karbantartó” munkakör betöltésére.

Munkaköri feladatok:

  • A karbantartó feladata a hálózat figyelemmel kísérése, tisztításának elvégzése.
  • Szennyvíz átemelők ellenőrzése, javítása. Éves tervszerű karbantartások
    végrehajtása, ellátási terület szennyvízrendszerének karbantartása, esetleges hibák
    javítása.
  • Csatornaüzemi gépek, berendezések kezelése és karbantartása, és ezzel
    kapcsolatos egyéb műszaki feladatok ellátása.

Elvárás:

  • Szakmunkás végzettség, készenlét vállalása, rugalmasság

Előny:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat, jártasság
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • C kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • Rendszeres havi bér, biztos jövedelem. Határozatlan idejű munkaszerződés.

Fényképes önéletrajzokat személyesen, vagy a munkaugy@mezofoldviz.hu e-mail címre várjuk 2017. július 31-ig.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése