Adminisztráció, irodai munka

Recepciós kollégát keres német tulajdonú autóipari cég

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
2017. 03. 02. 16:54

Recepciós

Folyamatosan bővülő, német tulajdonú autóipari cég recepciós pozícióra munkatársat keres.

Munkakör részletezése, feladatok:

  • napi posta intézése (átvétel és feladás), iktatások (levelek, számlák egyéb küldemények)
  • telefonközpont kezelése, telefonlista frissítése
  • vendégek fogadása, útbaigazítása
  • kapcsolattartás a céggel kapcsolatban álló vállalkozókkal

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • minimum középiskolai végzettség (érettségi)
  • legalább középfokú nyelvismeret német nyelvből
  • magabiztos felhasználói szintű excel, word ismeret
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • rugalmasság

Munkaidő:

  • váltott műszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • cafeteria juttatás
  • fiatalos csapat
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:
7150 Bonyhád, Ipari Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel – valamint bérigény megjelölésével – az info@schaefer-oesterle.hu e-mail címen lehet (a tárgyban kérjük megjelölni a betölteni kívánt munkakört!).

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése