Élelmezésvezetői állás Bonyhádon 1-3 éves szakmai tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád és környéke
2016. 07. 12. 15:01

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres Vendéglátó Üzletvezető/Élelmezésvezető pozícióba Bonyhád területére.

Főbb feladatok:

  • Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
  • Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
  • Napi étkezők létszámának összesítése
  • Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
  • A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
  • Hatósági előírások betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú élelmezésvezetői vagy vendéglátó ipari végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Vezetői szemléletmód
  • Gyakorlatias, határozott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
*„B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • Egyéb dolgozói kedvezmény

Jelentkezni pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu e- mail címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése