Kereskedelem, értékesítés

Pályázat értékesítői állás Bonyhád Telenor középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bonyhád
Fizetés: Bruttó 85000 - 300000 / Hónap
2016. 04. 21. 12:46

Folyamatos pörgésre van szükséged?
Megőrülsz, ha nincs feladat, ha nem történik valami?
Szívesebben veszed a folyamatosan változó, izgalmas
munkákat, mint az egyhangú adminisztratív
tevékenységeket?

Ha ezek mellett a következőnek csak egy része is jellemző rád, akkor mindenképp érdemes jelentkezned!

  • Magabiztos, kedves, magával ragadó a személyiséged.
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot bármilyen korosztállyal.
  • Szeretsz versenyezni, és ha nem nyertél, végiggondolod, hogy legközelebb miben kell jobbnak lenned.
  • Szeretsz csapatban dolgozni, sosem hagyod, hogy leüljön a hangulat.
  • Hiszel benne, hogy az eredményeid rajtad múlnak.
  • Inspirálnak a célok és a siker, mindig egyre magasabbra teszed a lécet.

Mi lesz a feladatod?

  • Betérő ügyfelek kiemelkedő színvonalú kiszolgálása.
  • Telenor termékeinek, szolgáltatásainak ajánlása és értékesítése.
  • Kiegészítő élmény alapú szolgáltatások bemutatása és értékesítése.
  • Meglévő ügyfeleink tájékoztatása az új akciókról és lehetőségekről telefonon.

Jelenezés feltételei:

  • középfokú végzettség, erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű IT ismeretek,
  • felelősségteljes hozzáállás,
  • távközlési és értékesítési tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • változatos, izgalmas feladatok,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, Munka területei:

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Bonyhád

Amennyiben elhivatottságot érzel a pozíció iránt, akkor kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat motivációs levél kíséretében a pozíció megjelölésével juttasd el az allas@bajatikft.hu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése